ПОЛИЛЕЙ E27 ЧЕРЕН + ВЪЖЕ ОПУШЕНА ЧАШКА INTO DJUNA
Код: 132295
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DJUNA
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | DJUNA |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО/ВЪЖЕ |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 23.00 см |
| ВИСОЧИНА | 62.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 23.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| EAN | 3800142326061 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












