ПОЛИЛЕЙ E27 ЧЕРЕН + ВЪЖЕ ОПУШЕНА ЧАШКА INTO DJUNA
Code: 132295
In stock
Short Description
- MODEL : DJUNA
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | DJUNA |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО/ВЪЖЕ |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 23.00 см |
| HEIGHT | 62.00 см |
| DIAMETER SM | 23.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ |
| EAN | 3800142326061 |
No documents were found for this product

English 












