ПОЛИЛЕЙ 8XE27 КРОС ЧЕРЕН LIGHTSTYLE
Код: 124767
В наличност
Кратко описание
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 65.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800137134817 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












