ПОЛИЛЕЙ 8XE27 КРОС ЧЕРЕН LIGHTSTYLE
Code: 124767
In stock
Short Description
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| SOCKET | E27 |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| HEIGHT | 65.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800137134817 |
No documents were found for this product

English 












