ПОЛИЛЕЙ 3XE27 ХРОМ INTO ADIS
Код: 229103
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ADIS
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | ADIS |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 63.00 см |
| ШИРИНА | 18.00 см |
| ВИСОЧИНА | 27.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,MAX3X60 |
| EAN | 3800142347080 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












