ПОЛИЛЕЙ 3XE27 ХРОМ INTO ADIS
Code: 229103
In stock
Short Description
- MODEL : ADIS
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | ADIS |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ И СТЪКЛО |
| LENGTH | 63.00 см |
| WIDTH | 18.00 см |
| HEIGHT | 27.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,MAX3X60 |
| EAN | 3800142347080 |
No documents were found for this product

English 












