ПОЛИЛЕЙ 3XE27 ЧЕРЕН EGLO MACCLES
Код: 230907
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : MACCLES
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от4.53 €
/
8.86лв.
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | MACCLES |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 77.00 см |
| ВИСОЧИНА | 20.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,3X15W |
| EAN | 9002759439552 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















