ПОЛИЛЕЙ 3XE27 ЧЕРЕН EGLO MACCLES
Code: 230907
In stock
Short Description
- MODEL : MACCLES
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from4.53 €
/
8.86лв.
| Brand | EGLO |
| MODEL | MACCLES |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| LENGTH | 77.00 см |
| HEIGHT | 20.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА,3X15W |
| EAN | 9002759439552 |
No documents were found for this product

English 

















