ПОЛИЛЕЙ 3XE27 60W ПАТИНА LIGHTSTYLE АЛФА
Код: 439538
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : АЛФА
- СЕРИЯ : АЛФА
- МОЩНОСТ W : 180.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ПАТИНА
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | АЛФА |
| СЕРИЯ | АЛФА |
| МОЩНОСТ W | 180.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ, СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 58.00 см |
| ВИСОЧИНА | 58.00 см |
| ЦВЯТ | ПАТИНА |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ - E |
| EAN | 3800137116899 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












