ПОЛИЛЕЙ 3XE27 60W ПАТИНА LIGHTSTYLE АЛФА
Code: 439538
In stock
Short Description
- MODEL : АЛФА
- SERIES : АЛФА
- MAXPOWER-W : 180.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ПАТИНА
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | АЛФА |
| SERIES | АЛФА |
| MAXPOWER-W | 180.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ, СТЪКЛО |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 58.00 см |
| HEIGHT | 58.00 см |
| COLOUR | ПАТИНА |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++ - E |
| EAN | 3800137116899 |
No documents were found for this product

English 












