ПОЛИЛЕЙ 3XE27 40W БЯЛО ЗЛАТО NG DANTELA
Код: 112024
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DANTELA
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЗЛАТО
Доставка:
| Марка | NG |
| МОДЕЛ | DANTELA |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| ЦВЯТ | ЗЛАТО |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












