ПОЛИЛЕЙ 3XE27 40W БЯЛО ЗЛАТО NG DANTELA
Code: 112024
In stock
Short Description
- MODEL : DANTELA
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЗЛАТО
Shipping:
| Brand | NG |
| MODEL | DANTELA |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 45.00 см |
| HEIGHT | 30.00 см |
| COLOUR | ЗЛАТО |
No documents were found for this product

English 












