ПОЛИЛЕЙ 3X27 МЕСИНГ INTO SPAY
Код: 229104
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SPAY
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : МЕСИНГ
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | SPAY |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 58.00 см |
| ШИРИНА | 58.00 см |
| ВИСОЧИНА | 22.00 см |
| ЦВЯТ | МЕСИНГ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142347141 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












