ПОЛИЛЕЙ 3X27 МЕСИНГ INTO SPAY
Code: 229104
In stock
Short Description
- MODEL : SPAY
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : МЕСИНГ
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | SPAY |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| LENGTH | 58.00 см |
| WIDTH | 58.00 см |
| HEIGHT | 22.00 см |
| COLOUR | МЕСИНГ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142347141 |
No documents were found for this product

English 












