ПОЛИЛЕЙ 2XE27 NG OTTO
Код: 222973
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : OTTO
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | NG |
| МОДЕЛ | OTTO |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 6900387704826 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












