ПОЛИЛЕЙ 2XE27 NG OTTO
Code: 222973
In stock
Short Description
- MODEL : OTTO
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | NG |
| MODEL | OTTO |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| WIDTH | 70.00 см |
| HEIGHT | 35.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 6900387704826 |
No documents were found for this product

English 












