ПОЛИЛЕЙ 2XE27 ЧЕРЕН + ВЪЖЕ ОПУШЕНА ЧАШКА INTO DJUNA
Код: 132296
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DJUNA
- МОЩНОСТ W : 120.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | DJUNA |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО/ВЪЖЕ |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 43.00 см |
| ВИСОЧИНА | 80.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142326078 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












