ПОЛИЛЕЙ 2XE27 ЧЕРЕН + ВЪЖЕ ОПУШЕНА ЧАШКА INTO DJUNA
Code: 132296
In stock
Short Description
- MODEL : DJUNA
- MAXPOWER-W : 120.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | DJUNA |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО/ВЪЖЕ |
| LENGTH | 80.00 см |
| WIDTH | 43.00 см |
| HEIGHT | 80.00 см |
| DIAMETER SM | 43.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142326078 |
No documents were found for this product

English 












