ПОЛИЛЕЙ 2XE27 30W + LED БЯЛ NG TILDE
Код: 112028
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TILDE
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | NG |
| МОДЕЛ | TILDE |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 25.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












