ПОЛИЛЕЙ 2XE27 30W + LED БЯЛ NG TILDE
Code: 112028
In stock
Short Description
- MODEL : TILDE
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | NG |
| MODEL | TILDE |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| WIDTH | 40.00 см |
| HEIGHT | 25.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
No documents were found for this product

English 












