ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 6414GG GUN GRAY
Код: 245731
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 10.00 см
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 7.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 6414GG GUN GRAY |
| ТИП | ТОЧКОВ |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ЗАЩИТА ПРОТИВ МИРИЗМИ | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ABS |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 7.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СИСТЕМА ЗА ДВОЙНА ЗАЩИТА |
| EAN | 6988354274619 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























