ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 6414GG GUN GRAY
Code: 245731
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 10.00 мм
- HEIGHT : 7.00 мм
Shipping:
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 6414GG GUN GRAY |
| TYPE | ТОЧКОВ |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| TRAP | Yes |
| MATERIAL OF THE BODY | ABS |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 10.00 мм |
| HEIGHT | 7.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | СИСТЕМА ЗА ДВОЙНА ЗАЩИТА |
| EAN | 6988354274619 |
No documents were found for this product

English 




























