ЛИНЕЕН СИФОН ALCA APZ10-650M
Код: 146125



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 40 мм
- ДЪЛЖИНА : 650.00 см
- ВИСОЧИНА : 75.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от2.87 €
/
5.61лв.
Цена: 95.10 €76.08 € / 148.80 лв.
Спести: 20 %
| Марка | ALCA |
| МОДЕЛ | APZ10-650M |
| ТИП | ЛИНЕЕН |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 40 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА РЕШЕТКАТА | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 650.00 см |
| ВИСОЧИНА | 75.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВОДЕН/СУХ ЗАТВОР |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8595580538996 |

Български 





















