ЛИНЕЕН СИФОН ALCA APZ10-650M
Code: 146125



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 40 мм
- LENGTH : 650.00 см
- HEIGHT : 75.00 мм
Shipping:
See credit plans
from2.87 €
/
5.61лв.
Price: 95.10 €76.08 € / 148.80 лв.
Save: 20 %
| Brand | ALCA |
| MODEL | APZ10-650M |
| TYPE | ЛИНЕЕН |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 40 мм |
| MATERIAL OF THE BODY | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| MATERIAL OF THE GRID | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 650.00 см |
| HEIGHT | 75.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВОДЕН/СУХ ЗАТВОР |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8595580538996 |

English 





















