XPS ПОДЛОЖКА ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ FLOOR DECOR 1.6 ММ. 16,5 М2 В РОЛКА
Код: 135047
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : XPS
- ВИСОЧИНА : 1.60 мм
Доставка:
Цена М2:
0.93 € 1.82 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 16.5 М2):
15.33 € 29.98 лв. | Марка | FLOOR DECOR |
| МОДЕЛ | 1.6 ММ. 16,5 М2 В РОЛКА |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 1.60 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.05 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 9 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 18 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 1.3 мм |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 32 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 16,5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5906735286557 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













