XPS ПОДЛОЖКА ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ FLOOR DECOR 1.6 ММ. 16,5 М2 В РОЛКА
Code: 135047
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 1.60 мм
Shipping:
Price М2:
0.93 € 1.82 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 16.5 М2):
15.33 € 29.98 лв. | Brand | FLOOR DECOR |
| MODEL | 1.6 ММ. 16,5 М2 В РОЛКА |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 1.60 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.05 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 9 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 18 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 1.3 мм |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 32 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | 16,5 М2 В ПАКЕТ |
| EAN | 5906735286557 |
No documents were found for this product

English 













