XPS ПОДЛОЖКА ЗА LVT/SPC ARBITON SECURA VINIL CLICK 3IN1
Код: 126320
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 1.50 мм
Доставка:
Цена М2:
5.62 € 10.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 6.25 М2):
35.12 € 68.69 лв. | Марка | ARBITON |
| МОДЕЛ | SECURA VINIL CLICK 3IN1 |
| ВИСОЧИНА | 1.50 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.04 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 21 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 1.0 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ | Да |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 400 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 6.2500 |
| EAN | 5905167816936 |

Български 














