XPS ПОДЛОЖКА ЗА LVT/SPC ARBITON SECURA VINIL CLICK 3IN1
Code: 126320
In stock
Short Description
- HEIGHT : 1.50 мм
Shipping:
Price М2:
5.62 € 10.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 6.25 М2):
35.12 € 68.69 лв. | Brand | ARBITON |
| MODEL | SECURA VINIL CLICK 3IN1 |
| HEIGHT | 1.50 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.04 M²K/W |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 21 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 1.0 мм |
| UNDERFLOOR HEATING | Yes |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 400 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 6.2500 |
| EAN | 5905167816936 |

English 














