XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ FLOOR DECOR 2.5 ММ. 6 М2 В ПАКЕТ
Код: 237342
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : XPS
- ВИСОЧИНА : 2.50 мм
Доставка:
Цена М2:
1.19 € 2.33 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 6 М2):
7.15 € 13.98 лв. | Марка | FLOOR DECOR |
| МОДЕЛ | 2.5 ММ. 6 М2 В ПАКЕТ |
| МАТЕРИАЛ | XPS |
| ВИСОЧИНА | 2.50 мм |
| ТЕРМИЧНА УСТОЙЧИВОСТ | 0.06 M²K/W |
| РЕДУКЦИЯ НА ЗВУКА ПРИ ХОДЕНЕ | 19 % |
| РЕДУКЦИЯ НА УДАРНИЯ ШУМ | 14 dB |
| КОМПЕНСИРАНЕ НА НЕРАВНОСТИ | 2.0 мм |
| СТАТИЧНО НАТОВАРВАНЕ | 67 kPa |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДХОДЯЩА ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ |
| EAN | 5906735282474 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












