XPS ПОДЛОЖКА ЗА ЛАМИНАТ ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ FLOOR DECOR 2.5 ММ. 6 М2 В ПАКЕТ
Code: 237342
In stock
Short Description
- MATERIAL : XPS
- HEIGHT : 2.50 мм
Shipping:
Price М2:
1.19 € 2.33 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 6 М2):
7.15 € 13.98 лв. | Brand | FLOOR DECOR |
| MODEL | 2.5 ММ. 6 М2 В ПАКЕТ |
| MATERIAL | XPS |
| HEIGHT | 2.50 мм |
| THERMAL RESISTNACE | 0.06 M²K/W |
| SOUND REDUCTION | 19 % |
| IMPACT SOUND REDUCTION | 14 dB |
| UNEVENNESS COMPENSATION | 2.0 мм |
| COMPRESSIVE STRENGTH | 67 kPa |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОДХОДЯЩА ЗА ПОДОВО ОТОПЛЕНИЕ |
| EAN | 5906735282474 |
No documents were found for this product

English 












