ПЛАФОН ДЪРВО КРЪГ ОРЕХ 2 ФАС. ОРЕХ LIGHTSTYLE ДЪРВО
Код: 439399
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ДЪРВО
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | ДЪРВО |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | дърво, стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 1.500 kg |
| EAN | 000009433656 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












