ПЛАФОН ДЪРВО КРЪГ ОРЕХ 2 ФАС. ОРЕХ LIGHTSTYLE ДЪРВО
Code: 439399
In stock
Short Description
- MODEL : ДЪРВО
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
| Brand | LIGHTSTYLE |
| MODEL | ДЪРВО |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | дърво, стъкло |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 1.500 kg |
| EAN | 000009433656 |
No documents were found for this product

English 












