ПЕРФОРАТОР MAKITA HR2670FT 3.00 J, SDS PLUS, 800 W, КУФАР
Код: 246665
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 800 W
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0 - 1500
- СИЛА НА УДАРА : 3.00 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 26 мм
- КУФАР
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | HR2670FT |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0 - 1500 |
| СИЛА НА УДАРА | 3.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 4500 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 32 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 197050007209 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















