ПЕРФОРАТОР MAKITA HR2670FT 3.00 J, SDS PLUS, 800 W, TOOL CASE
Code: 246665
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 800 W
- IDLE SPEED 1/min : 0 - 1500
- IMPACT POWER : 3.00 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 26 мм
- TOOL CASE
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | HR2670FT |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0 - 1500 |
| IMPACT POWER | 3.00 J |
| IMPACT RATE | 4500 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 32 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 26 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| PRODUCT WEIGHT | 3.300 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 197050007209 |
No documents were found for this product

English 













