ПЕРФОРАТОР DEWALT D25413K-QS 4.20 J, SDS PLUS, 1000 W, КУФАР
Код: 237602



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1000 W
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-820
- СИЛА НА УДАРА : 4.20 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 32 мм
- КУФАР
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от19.01 €
/
37.18лв.
Лихва, такси и ГПР

10х50.31€
/
10х98.40лв.
Цена: 559.00 €503.10 € / 983.98 лв.
Спести: 10 %
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | D25413K-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1000 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-820 |
| СИЛА НА УДАРА | 4.20 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 4700 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 32 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 32 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048441282 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












