ПЕРФОРАТОР DEWALT D25413K-QS 4.20 J, SDS PLUS, 1000 W, TOOL CASE
Code: 237602
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1000 W
- IDLE SPEED 1/min : 0-820
- IMPACT POWER : 4.20 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 32 мм
- TOOL CASE
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from21.12 €
/
41.31лв.
Interest, fees and APR

10х55.90€
/
10х109.33лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | D25413K-QS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1000 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-820 |
| IMPACT POWER | 4.20 J |
| IMPACT RATE | 4700 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 32 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 32 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| PRODUCT WEIGHT | 4.200 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048441282 |
No documents were found for this product

English 













