ПЕРФОРАТОР DAEWOO DARH-26SRE 3.00 J, SDS PLUS, 800 W, КУФАР
Код: 226945
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 800 W
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-1100
- СИЛА НА УДАРА : 3.00 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 26 мм
- КУФАР
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DARH-26SRE |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1100 |
| СИЛА НА УДАРА | 3.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 4900 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 10 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | ШИЛО, СВРЕДЛА, ПАТРОННИК |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034006579 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















