ПЕРФОРАТОР DAEWOO DARH-26SRE 3.00 J, SDS PLUS, 800 W, TOOL CASE
Code: 226945
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 800 W
- IDLE SPEED 1/min : 0-1100
- IMPACT POWER : 3.00 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 26 мм
- TOOL CASE
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DARH-26SRE |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1100 |
| IMPACT POWER | 3.00 J |
| IMPACT RATE | 4900 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 10 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 26 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | ШИЛО, СВРЕДЛА, ПАТРОННИК |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034006579 |
No documents were found for this product

English 



















