ПЕРФОРАТОР BOSCH PROFESSIONAL GBH 12-52 DV 19.00 J, SDS MAX, 1700 W, КУФАР
Код: 124743
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1700 W
- СИЛА НА УДАРА : 19.00 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 52 мм
- КУФАР
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GBH 12-52 DV |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1700 W |
| СИЛА НА УДАРА | 19.00 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 52 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS MAX |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140542272 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















