ПЕРФОРАТОР BOSCH PROFESSIONAL GBH 12-52 DV 19.00 J, SDS MAX, 1700 W, TOOL CASE
Code: 124743
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1700 W
- IMPACT POWER : 19.00 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 52 мм
- TOOL CASE
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GBH 12-52 DV |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1700 W |
| IMPACT POWER | 19.00 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 52 мм |
| TOOL HOLDER | SDS MAX |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 11.900 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140542272 |
No documents were found for this product

English 















