АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA HR010GZ 40 V, 2.10 J, SDS PLUS, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 246664
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-1350
- СИЛА НА УДАРА : 2.10 J
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 20 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 40 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | HR010GZ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1350 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.10 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 26 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 20 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 40 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381782128 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















