АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA HR010GZ 40 V, 2.10 J, SDS PLUS, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246664
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0-1350
- IMPACT POWER : 2.10 J
- SPEED CONTROL
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 20 мм
- VOLTAGE : 40 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | HR010GZ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1350 |
| IMPACT POWER | 2.10 J |
| IMPACT RATE | 5000 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 26 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 20 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| VOLTAGE | 40 V |
| PRODUCT WEIGHT | 3.100 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381782128 |
No documents were found for this product

English 
















