АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA HR005GZ01 40 V, 8.00 J, SDS MAX, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 246663
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 250 - 500
- СИЛА НА УДАРА : 8.00 J
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 105 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 40 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | HR005GZ01 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 250 - 500 |
| СИЛА НА УДАРА | 8.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 2900 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 105 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS MAX |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | 40 V MAX XGT |
| НЕТНО ТЕГЛО | 7.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381732437 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














