АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA HR005GZ01 40 V, 8.00 J, SDS MAX, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246663
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 250 - 500
- IMPACT POWER : 8.00 J
- SPEED CONTROL
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 105 мм
- VOLTAGE : 40 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | HR005GZ01 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 250 - 500 |
| IMPACT POWER | 8.00 J |
| IMPACT RATE | 2900 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 105 мм |
| TOOL HOLDER | SDS MAX |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | 40 V MAX XGT |
| PRODUCT WEIGHT | 7.700 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381732437 |
No documents were found for this product

English 














