АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA DHR165Z 18 V, 1.90 J, SDS PLUS, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 246667
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0 - 1100
- СИЛА НА УДАРА : 1.90 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 20 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DHR165Z |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0 - 1100 |
| СИЛА НА УДАРА | 1.90 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 4000 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 26 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 20 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | 18 V LXT |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381685702 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















