АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA DHR165Z 18 V, 1.90 J, SDS PLUS, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246667
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0 - 1100
- IMPACT POWER : 1.90 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 20 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DHR165Z |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0 - 1100 |
| IMPACT POWER | 1.90 J |
| IMPACT RATE | 4000 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 26 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 20 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | 18 V LXT |
| PRODUCT WEIGHT | 4.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381685702 |
No documents were found for this product

English 














