АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР HYUNDAI RH20X 20 V, 2.00 J, SDS PLUS, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 4.00 Ah, КУФАР
Код: 245885
В наличност
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 1350
- СИЛА НА УДАРА : 2.00 J
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 22 мм
- КУФАР
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.67 €
/
11.09лв.
| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ | RH20X |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 1350 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 4700 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 28 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 22 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| КУФАР | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234204536 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















