АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР HYUNDAI RH20X 20 V, 2.00 J, SDS PLUS, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah, TOOL CASE
Code: 245885
In stock
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 1350
- IMPACT POWER : 2.00 J
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 22 мм
- TOOL CASE
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from5.67 €
/
11.09лв.
| Brand | HYUNDAI |
| MODEL | RH20X |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 1350 |
| IMPACT POWER | 2.00 J |
| IMPACT RATE | 4700 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 28 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 22 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| TOOL CASE | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 20 V |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 1.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234204536 |
No documents were found for this product

English 






















