АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР EINHELL TP-HD 18/26 Li BL 18 V, 2.60 J, SDS PLUS, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 229383
В наличност
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-1200
- СИЛА НА УДАРА : 2.60 J
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН : 26 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от6.46 €
/
12.63лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.10€
/
10х33.44лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TP-HD 18/26 Li BL |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1200 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.60 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 5500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 40 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 26 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER X-CHANGE |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825668193 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















