АКУМУЛАТОРЕН ПЕРФОРАТОР EINHELL TP-HD 18/26 Li BL 18 V, 2.60 J, SDS PLUS, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 229383










The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- IDLE SPEED 1/min : 0-1200
- IMPACT POWER : 2.60 J
- SPEED CONTROL
- DRILLING CAPACITY IN CONCRETE : 26 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from6.42 €
/
12.56лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TP-HD 18/26 Li BL |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min | 0-1200 |
| IMPACT POWER | 2.60 J |
| IMPACT RATE | 5500 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 40 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 26 мм |
| TOOL HOLDER | SDS PLUS |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER X-CHANGE |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| PRODUCT WEIGHT | 2.900 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825668193 |
No documents were found for this product

English 




















